Odalarımız

Yurdumuz, sizi modern, özel ve konforlu bir deneyimle karşılamaya hazır. Hiçbir ekstra eşya getirmenize gerek yok; ihtiyacınız olan her şey düşünülerek tasarlandı. Odalarımız, tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve dört kişilik seçenekleriyle sunulmaktadır. Oda düzenlemelerimiz, otel konforunu aratmayacak şekilde özenle hazırlandı ve öğrencilerimizin rahatlığı göz önünde bulunduruldu.

1 Kişilik OdaSizlerin her türlü konforu düşünülerek tasarlanan odalarımızda duş, lavabo, tuvalet, buzdolabı, TV ve telefonun yanı sıra kendinize ait kilitlenebilir dolaplar, çekmeceler, çalışma masanız ve kitaplıklarınız olacak. Geniş ve konforlu yatağınız, özel depolama ve saklama alanlarınız ile tüm eşyalarınıza kolaylıkla yer bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

2 Kişilik OdaSizlerin her türlü konforu düşünülerek tasarlanan odalarımızda duş, lavabo, tuvalet, buzdolabı, TV ve telefonun yanı sıra kendinize ait kilitlenebilir dolaplar, çekmeceler, çalışma masanız ve kitaplıklarınız olacak. Geniş ve konforlu yatağınız, özel depolama ve saklama alanlarınız ile tüm eşyalarınıza kolaylıkla yer bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

3 Kişilik OdaSizlerin her türlü konforu düşünülerek tasarlanan odalarımızda duş, lavabo, tuvalet, buzdolabı, TV ve telefonun yanı sıra kendinize ait kilitlenebilir dolaplar, çekmeceler, çalışma masanız ve kitaplıklarınız olacak. Geniş ve konforlu yatağınız, özel depolama ve saklama alanlarınız ile tüm eşyalarınıza kolaylıkla yer bulabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
WHATSAPP İLE MESAJ GÖNDERİN
BİZİ HEMEN ARAYIN